Bahçe Kapısı

Apartman Kapısı 0532 286 94 69


Demir Bahçe kapısı; bahçeli evlerin, binaların, iş yerlerinin ve resmi kurumların her birinde bulunan giriş kapısıdır. Nasıl her evin bir giriş kapısı bulunuyorsa her binaya özel bahçelerin de giriş kapısı bulunmaktadır. Bahçe kapıları birçok açıdan kullanışlıdır; kilitli sistem ile yalnızca bina sahiplerinin girebileceği şekilde kullanılabileceği gibi estetik bir görünüm açısından da bahçe kapıları kullanılabilmektedir. Ataşehir Demir Doğrama olarak sunduğumuz hizmetler arasında bahçe kapılarının üretimi ve satışı da bulunmaktadır. Dilediğiniz renk ve model seçimini yaptıktan sonra en kısa sürede ve en güvenilir şekilde kapınızın üretimini gerçekleştiriyor ve takma işlemini yapıyoruz.

Bahçe Kapısı Üretimi

Firma olarak sunduğumuz birçok hizmet arasında bulunan bahçe kapısı üretimi ve satışı ile bahçe girişlerinizde bulunan kapılarınızla modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern görünümün yanı sıra kilitli bahçe kapısı sistemi ile daha güvenlikli bir bahçe kullanımı sağlayabilirsiniz. Bahçe Kapısı siparişlerinizi tamamen size özel hazırlamaktayız; seçtiğiniz model ve renk çerçevesinde kapının takılacağı alanın ölçüsü alınarak özel olarak üretimi gerçekleştirdiğimiz kapıları uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullandığımız malzemeler neticesinde ürettiğimiz bahçe kapıları oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Eğer bahçe kapısı yaptırmak istiyorsanız ve Ataşehir demir ustası arayışınız söz konusu ise en kaliteli ve güvenilir hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Çeşitleri

Bahçe kapıları takılacağı alana göre farklılık göstermektedir. Alan ölçüleri dâhilinde bahçe kapıları büyük veya küçük olabilir. Ayrıca teknolojinin gelişmesiyle beraber bahçe kapıları da bu gelişime ayak uydurmuş ve yeni modeller ortaya çıkmıştır. Sürgülü Bahçe Kapısı modelleri arasında en çok tercih edilen model sürgülü modellerdir. Otomatik olarak kumanda ile kolay bir şekilde açma ve kapama işlemini gerçekleştirebileceğiniz sürgülü bahçe kapısı modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sistemde yaşanabilecek bir kesinti sebebiyle otomatik açılışının gerçekleşmediği durumlarda el ile açılabilmesi oldukça büyük bir avantajdır. Doğrama Demirci firması olarak bahçe kapısı modellerimizi inceleyebilir dilediğiniz model için detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü ve estetik görünümlü bahçe kapısı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bahçe Kapısı 0532 286 94 69


Call Now Button