Ferforje Korkuluk 

Apartman Kapısı 0532 286 94 69


Asma Kat oldukça şık görüntüsü sebebiyle fazlaca tercih edilen bir işçiliktir. Her işçilik aynı şekilde görenlere hitap etmemektedir. Bu sebeple kaliteli bir işçilik ve malzeme ile yapılmakta olan asma kat modellerimiz ile her konuda olduğu gibi son derece iddialıyız.

Eğer bir kafe ve restoran işletmecisi iseniz Asma Kat sizin için en uygun çözüm olacaktır. Farklı modeller ile isterseniz çatısı açılır kapanır bir sistem tercih edebilir, isterseniz alanınızı tamamen kapatabilirsiniz. Demir Doğrama olarak sunduğumuz birçok hizmet arasında yer alan Asma Kat ile kaliteli ve dayanıklı yeni bir alan oluşturabilirsiniz.

Asma Kat Çeşitleri

Asma Kat sunduğu kullanım alanı ile oldukça konforlu ve kullanışlıdır. Birçok farklı çeşidi bulunan asma katlar ile özellikle dış mekanların kullanımını çeşitlendirebilir, daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Asma katlar yalnızca büyük mekanlarda ve işletmelerde değil her alanda kullanılabilir. Evlerinizin bahçesi ve terası için de bu sistemi kullanmanız mümkündür. Demir Ustası tarafından üretiminin gerçekleştirildiği Asma Kat dair daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir, firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Üstü açılıp kapanabilen, yarı açık, tam açık veya tam kapalı gibi farklı Asma Kat tercih edebilirsiniz. Evlerinizde, ofislerinizde kullanabileceğiniz gibi bu sistemler dış mekanlarda; parklarda, bahçelerde ve yollarda da kullanılabilmektedir. Sunduğu konforlu kullanımın yanı sıra şık görüntüsü ile de farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Asma Kat büyük yapıda olduklarından dolayı sürekli olarak değiştirilmesi mümkün değildir bu sebeple üretilirken kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi oldukça önemlidir. Kalitesiz malzemeler ile üretimi gerçekleştirilen asma kat kısa süre içerisinde kullanılmaz duruma gelebilir.

Asma Kat Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça geniş olan Asma Kat iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandıran bu sistemler aynı zamanda yaz ve kış aylarında olumsuz hava koşullarından korunmak amacıyla da tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için Demirci firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ürün ile ilgili uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.


Ferforje Korkuluk 

Apartman Kapısı 0532 286 94 69


Call Now Button